Kontener uniwersalny 40'HC

Zastosowanie : transportowy, magazynowy, techniczny

Wymiary zewnętrzne : 12192x2438x2896
Wymiary wewnętrzne : 11998x2330x2650
Waga pustego kontenera : 3940kg
Maksymalna waga ładunku : 26000kg


Kontenery uniwersalne transportowe przeznaczone są do przewozu wszystkich ładunków drobnicowych.
Kontener typu HC (HIGH CUBE) jest ok.30 cm wyższy od kontenera standardowego i przeznaczony jest do transportu bądź magazynowania ładunków ponadgabarytowych.

Przy zastosowaniu tzw. „liner bags” kontenery uniwersalne mogą być również wykorzystywane do transportu ładunków luzem (np. kawa, zboża).
Kontenery magazynowe pozwalają w dowolny sposób zmieniać powierzchnię magazynową.
Kontenery magazynowe, dzięki swojej solidnej stalowej konstrukcji, są bezpiecznym sposobem magazynowania sprzętu, materiałów i narzędzi, szczególnie na terenach o ograniczonym nadzorze, na których przechowywany sprzęt i materiały narażone są na uszkodzenie, np. ruchliwy plac budowy. Kontenery magazynowe można w prosty i łatwy sposób transportować, zmieniając ich lokalizację. Wyposażone są w zawiesia hakowe dla dźwigów oraz kieszenie dla wideł podnośników.

Wyposażając kontenery magazynowe w instalację elektryczną, oświetleniową i wentylacyjną oraz w różnorodne systemy regałów i uchwytów, uzyskujemy powierzchnie magazynowe pozwalające na przechowywanie niebezpiecznych produktów takich jak: farby, oleje i chemiczne środki ochrony roślin.

Nasza oferta obejmuje zarówno wynajem, jak i sprzedaż kontenerów magazynowych.
Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Na tej stronie są używane cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o celu używania i możliwej zmianie ustawień cookies znajdziesz tutaj