Kontener uniwersalny 20'DV

Zastosowanie : transportowy, magazynowy, techniczny
Wymiary zewnętrzne : 6058x2438x2591
Wymiary wewnętrzne : 5867x2330x2350
Waga pustego kontenera : 2000kg
Maksymalna waga ładunku : 28000kg

Kontenery uniwersalne transportowe przeznaczone są do przewozu wszystkich ładunków drobnicowych. Przy zastosowaniu tzw. „liner bags” kontenery uniwersalne mogą być również wykorzystywane do transportu ładunków luzem (np. kawa, zboża).
Kontenery magazynowe pozwalają w dowolny sposób zmieniać powierzchnię magazynową. Kontenery magazynowe, dzięki swojej solidnej stalowej konstrukcji, są bezpiecznym sposobem magazynowania sprzętu, materiałów i narzędzi, szczególnie na terenach o ograniczonym nadzorze, na których przechowywany sprzęt i materiały narażone są na uszkodzenie, np. ruchliwy plac budowy.

Kontenery magazynowe można w prosty i łatwy sposób transportować, zmieniając ich lokalizację. Wyposażone są w zawiesia hakowe dla dźwigów oraz kieszenie dla wideł podnośników.

Wyposażając kontenery magazynowe w instalację elektryczną, oświetleniową i wentylacyjną oraz w różnorodne systemy regałów i uchwytów, uzyskujemy powierzchnie magazynowe pozwalające na przechowywanie niebezpiecznych produktów takich jak: farby, oleje i chemiczne środki ochrony roślin.

Nasza oferta obejmuje zarówno wynajem, jak i sprzedaż kontenerów magazynowych.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Na tej stronie są używane cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o celu używania i możliwej zmianie ustawień cookies znajdziesz tutaj